Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Z wielką radością i dumą żegnamy kolejny rok szkolny. To był czas pełen wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, ciężką pracę i wspólne dążenie do celów.

Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam wytrwałości i osiągnięć. Wasza pasja i determinacja są dla nas ogromną inspiracją. Życzymy Wam wspaniałych wakacji, pełnych przygód, odpoczynku i niezapomnianych wspomnień. Niech ten czas przyniesie Wam mnóstwo radości i energii na kolejny rok szkolny.

Rodzicom dziękujemy za wsparcie i współpracę. Wasza pomoc i zaangażowanie są nieocenione. Życzymy Wam spokojnych wakacji, pełnych rodzinnych chwil i relaksu.

Nauczycielom składamy najserdeczniejsze podziękowania za ich trud, poświęcenie i pasję. Jesteście fundamentem naszej szkoły i kluczowym elementem sukcesu naszych uczniów. Życzymy Wam zasłużonego odpoczynku i wielu inspiracji na nowy rok szkolny.

Do zobaczenia we wrześniu!

Zespół SP 155