Photo Photo Photo Photo Photo

Pracownicy
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 9 PDF Drukuj Email

Pani Dyrektor

mgr Elżbieta Darka

Kierownik Internatu

mgr Alina Pyrek

 
PDF Drukuj Email
GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2014-2015:

Lp

Imię i nazwisko

Wychowawstwo

Nauczany przedmiot

1

mgr Elżbieta Darka

 

-----------

Dyrektor szkoły

2

mgr Czech-Kowalczyk Małgorzata

-----------

logopeda

3

mgr Barańska Hanna

-----------

wychowawca internatu

4

mgr Bruzgo Magda

-----------

historia,WOS ,   biblioteka

5

mgr Cendrowski Leszek

-----------

wychowawca internatu

6

mgr Ciepielewska Agnieszka

3A

funkcjonowanie w środowisku, technika

7

mgr Dereńko Helena

-----------

świetlica

8

mgr Dudzicz Ewa

-----------

język angielski

9

mgr Fabirkiewicz Hanna

-----------

pedagog

10

mgr Falkowska Gabriela

-----------

matematyka

11

mgr Gagatek Beata

-----------

reedukacja

12

mgr Grytner Przemysław

-----------

wychowawca internatu i świetlicy

13

mgr Hikert Ewa

II B

geografia,funkcjonowanie w środowisku,wychowawca klasy

14

mgr Janowska Dorota

5b

funkcjonowanie w środowisku,wychowawca klasy

15

mgr Jaźwińska Marzena

1 B

funkcjonowanie w środowisku,wychowawca klasy

16

mgr Kepler Bożena

-----------

psycholog

17

mgr Krysiuk Magda

-----------

wychowawca  w świetlicy

18

mgr Krzyżanowska Agnieszka

-----------

religia

19

mgr Kubat Małgorzata

-----------

wychowawca internatu

20

mgr Lejman Jolanta

4

język polski, przyroda, wychowawca klasy

21

mgr Łuczak Tomasz

-----------

wychowanie fizyczne

22

mgr Makarewicz Jerzy

-----------

fizyka,technika, EDB

23

mgr Elzbieta Darka

-----------

dyrektor ,gimnastyka korekcyjna

24

mgr Nowakowska Elżbieta

5a

język polski, przyroda, wychowawca klasy

25

mgr Olczak Anna

-----------

biologia, świetlica

26

mgr Płaza Barbara

-----------

świetlica, WDŻ

27

mgr Prokopiuk Anna

6

integracja sensoryczna,język polski ,wychowawca klasy

28

mgr Pyrek Alina

-----------

kierownik internatu

29

mgr Rawicka Ewa

-----------

zajęcia rewalidacyjne

30

mgr Rucińska Joanna

III A

język polski wychowawca klasy

31

mgr Rzeźnik Agnieszka

1a

logopeda nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy

32

mgr Skórka Jarosław

-----------

matematyka,technika

33

Mgr Sokołowska -         Szumowska Anna

-----------

muzyka, plastyka

34

mgr Sztucka Grażyna

-----------

wychowawca internatu

35

mgr Szymanik  Agnieszka

I/IIA

język polski, wychowawca klasy

36

mgr Wolańska Anna

III C

funkcjonowanie w środowisku, informatyka

38

mgr Zaręba Iwona

-----------

chemia, rewalidacja

 
PDF Drukuj Email

 

W szkole zatrudnieni są  specjaliści :logopedzi, psycholog, pedagog, rehabilitanci, reedukatorzy. Umożliwia to dostosowanie metod pracy i odpowiedniej terapii do indywidualnych potrzeb psychofizycznych ucznia...

Pedagog szkolny - mgr Hanna Fabirkiewicz:

Godziny przyjęć w roku szkolnym 2014/2015:

Dni
tygodnia

Godziny

Poniedziałek

9.00 – 14.00

Wtorek

9.00 – 14.00

Środa

9.00 – 14.00

Czwartek

9.00 – 14.00


Logopeda- mgr Agnieszka Rzeźnik

Godziny przyjęć w roku szkolnym 2012/2013:

Dni
tygodnia

Godziny

Poniedziałek

11.00-15.00

Wtorek

10.00-15.00

Środa

10.00-13.00

Czwartek

10.00-15.00

Piątek

13.00-15.00

Logopeda - mgr Małgorzata Czech-Kowalczyk:

Godziny przyjęć w roku szkolnym 2012/2013:

Dni
tygodnia

Godziny

Poniedziałek

8.00-15.00

Wtorek

13.00-15.00

Środa

13.00-15.00

Czwartek

13.00-15.00

Piątek

10.00-15.00


 

Psycholog szkolny - mgr Bożena Kepler

Godziny przyjęć w roku szkolnym 2012/2013:

Dni
tygodnia

Godziny

Wtorek

9.00 – 14.00

Środa

9.00 – 14.00

Czwartek

9.00 – 14.00

Piątek

9.00 – 14.00

 


Menu Główne

Godziny lekcyjne

  • 1 "08:20 - 09:05"
  • 2 "09:15 - 10:00"
  • 3 "10:10 - 10:55"
  • 4 "11:05 - 11:50"
  • 5 "12:00 - 12:45"
  • 6 "13:00 - 13:45"
  • 7 "14:00 - 14:45"
  • 8 "15:00 - 15:45"

Kronika 1966-69