Photo Photo Photo Photo Photo

Pracownicy
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 9 PDF Drukuj Email

Elżbieta Darka - dyrektor

 

Małgorzata Czech-Kowalczyk - wicedyrektor

 

Alina Pyrek - kierownik internatu

 
Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2018/19 PDF Drukuj Email

Anna Olczak

biologia

Iwona Zaręba

chemia

Julia Kaźmierczak

doradztwo zawodowe

Jerzy Makarewicz

fizyka

Ewa Hikert

geografia

Magdalena Bruzgo

historia i WOS

Michał Pacholski

historia i WOS

Anna Wolańska

informatyka

Józef Baran

informatyka

Dorota Janowska

język angielski

Ewa Dudzicz

język angielski

Anna Kowalewska

język polski

Beata Gagatek

język polski

Joanna Rucińska

język polski

Gabriela Falkowska

matematyka

Jarosław Skórka

matematyka

Anna Szumowska-Sokołowska

muzyka

Agnieszka Ciepielewska

plastyka

Agnieszka Krzyżanowska

plastyka

Daria Majewska

plastyka

Agnieszka Krzyżanowska

religia

ks. Damian Kalemba

religia

Agnieszka Ciepielewska

technika

Jerzy Makarewicz

technika

Marzena Jaźwińska

technika

Barbara Plaza

WDŻ

Magdalena Bruzgo

WDŻ

Sebastian Tarnowski

wychowanie fizyczne

Tomasz Łuczak

wychowanie fizyczne

Julia Kaźmierczak

wychowanie fizyczne

Ilona Królak

wychowanie fizyczne


 
Internat PDF Drukuj Email

Alina Pyrek – kierownik internatu

Hanna Barańska – wychowawca

Grażyna Sztucka – wychowawca

Józef Baran – wychowawca

Leszek Cendrowski – wychowawca

Przemysław Grytner – wychowawca

 
Wychowawcy PDF Drukuj Email

1a Wioletta Kot

1b Daria Majewska

1c Agnieszka Ciepielewska

2a Ewa Śliwińska

2b Jolanta Lejman

2c Violetta Gdańska

3a Elżbieta Nowakowska

3b Anna Prokopiuk

4a Gabriela Falkowska

4b Monika Mrozińska

5a Joanna Rucińska

5b Anna Kowalewska

5c Marzena Jaźwińska

5d Agata Guzek

6a Agnieszka Ciepielewska

6b Anna Wolańska

6c Edyta Łobaczewska

7a Ewa Dudzicz

7b Katarzyna Krawczyk

7c Michał Pacholski

8a Beata Gagatek

8b Anna Szumowska-Sokołowska

3aG Jerzy Makarewicz

3bG Dorota Janowska

 

1a

Wioletta Kot

1b,

Daria Majewska

1c

Agnieszka Ciepielewska

2a

Ewa Śliwińska

2b

Jolanta Lejman

2c

Violetta Gdańska

3a

Elżbieta Nowakowska

3b

Anna Prokopiuk

4a

Gabriela Falkowska

4b

Monika Mrozińska

5a

Joanna Rucińska

5b

Anna Kowalewska

5c

Marzena Jaźwińska

5d

Agata Guzek

6a

Agnieszka Ciepielewska

6b

Anna Wolańska

6c

Edyta Łobaczewska

7a

Ewa Dudzicz

7b

Katarzyna Krawczyk

WOS

Michał Pacholski

8a

Beata Gagatek

8b

Anna Szumowska-Sokołowska

3aG

Jerzy Makarewicz

3bG

Dorota Janowska

 
PDF Drukuj Email

Hanna Fabirkiewicz – pedagog

Bożena Kepler – psycholog

Kinga Krasuska-Zegardło – psycholog

Małgorzata Czech-Kowalczyk – logopeda

Anna Kowalewska – logopeda

Agnieszka Rzeźnik – logopeda

Agata Gagatek – reedukacja

Natalia Lukaszewicz – reedukacja

Agata Guzek – integracja sensoryczna

Wioletta Kot – integracja sensoryczna

Anna Olczak – integracja sensoryczna

Grażyna Bartosiak – rewalidacja

Violetta Gdańska – rewalidacja

Monika Mrozińska – rewalidacja

Katarzyna Krawczyk – terapia ruchem

 


Kronika 1966-69